Romantyczny nastrój w sypialni ;)

utworzone przez |  24.07.2015 |  Naklejki na ścianę

Dlaczego romantyczny nastrój w sypialni jest ważny?

Sypialnia to wyjątkowe miejsce, które w każdym mieszkaniu jest małą świątynią; miejsce gdzie odpoczywamy po całym dniu pracy. Jest perfekcyjnie przemyślana: kolory zasłon, podłóg, ścian, szerokość łóżka… Często jednak zapominamy o romantycznych akcentach. Takich, które przypomną, że jest to miejsce, gdzie spotyka się co wieczór dwoje zakochanych w sobie ludzi.To tam zatapiamy się w ramionach naszej drugiej połówki prosząc o chwile tylko dla siebie.

Pomyślmy o sypialni – jak o miejscu, gdzie codziennie wieczorem idziemy na randkę. Bawimy się muzyką, światłem, kolorem piżamki…

Dlatego my uważamy, że warto pobawić się również ścianami!

Wybraliśmy dla Was romantyczne naklejki na ścianę, które podkręcą atmosferę:

romantyczny napis do sypialni

Taki cytat zdecydowanie sprawi, że sami automatycznie zwolnimy za każdym razem, gdy go przeczytamy. Przypomnimy sobie co jest najważniejsze, a także poczujemy jak ważna jest dla nas druga połówka. Idealny do czułych przytulasków.

romantyczny nastrój w sypialni

Prawdziwa miłość nigdy się nie kończy – to idealna naklejka na ścianę dla par, które kochają romantyzm i wierzą, że ich miłość jest wieczna. W takiej sypialni bardzo przyjemnie będzie oglądać się romantyczne filmy i pić szampana.

naklejki do romantycznej sypialni

Tylko patrz i spojrzeniem wyznawaj mi miłość – taka naklejka skrywa w sobie romantyzm, ale i dużą dawkę namiętności, która w sposób dosłowny rozbudzi życie w Waszej sypialni. Jesteśmy przekonani, że świetnie będzie wyglądać w każdym wnętrzu.

Pamiętajcie, że aby stworzyć romantyczny nastrój w sypialni możecie sami zaprojektować swoją naklejkę na ścianę. Może to być Wasz ulubiony cytat, albo zdanie, które Was połączyło. Proponujemy również słowa piosenki czy też zmysłowe usta, serduszka oraz piękny napis love….

Zobacz więcej wzorów, zainspiruj się i wybierz coś dla siebie

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytanie?

Nawiguj

Wybierz dekorację lub szablon
 

Pobierz teraz!
x

Dekorowanie Wnętrz Naklejkami Ściennymi

Poradnik 40 stron!

5 rzeczy, na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy wyborze naklejki na ścianę
  • Urządzanie pomieszczeń
  • Wybór naklejki
  • Naklejki na zamówienie
  • Instrukcja naklejania

BEZPŁATNIE!

Chcesz otrzymać poradnik?