Skrzydła na ścianie

utworzone przez | 28.08.2023 | Naklejki do szkoły, Naklejki na ścianę

Robienie sobie zdjęć na tle ściany ze skrzydłami stało się popularne wśród młodzieży.

Dlaczego tak jest – to właściwie nie wiemy. Przypuszczamy, że ktoś zauważył, że ściana ze skrzydłami jest atrakcyjnym tłem dla selfie. Wszak duży, kolorowy motyw już sam w sobie jest fotogeniczny i wystarczy tylko odpowiednio się ustawić, uśmiechnąć się (bądź nie…) i interesujące zdjęcie gotowe.  

Młodzi ludzie często chcą uwiecznić swoje codzienne doświadczenia i chwile radości, a robiąc sobie selfie przy skrzydłach, mogą podkreślić pozytywne emocje związane z daną sytuacją. Widząc, że inni to robią, również chcą być częścią tego trendu i publikują kolejne własne zdjęcia ze skrzydłami na swoich profilach w mediach społecznościowych.
Nie ma się czemu dziwić – kto by nie chciał poczuć się czasem anielsko, lub choćby wzlecieć swobodnie w górę … Chyba każdy 😊

Trend ten został zauważony przez kreatywnych nauczycieli, którym zależy na tym, aby uczniowie czuli się choć trochę lepiej w szkołach – i od pewnego czasu bardziej lub mniej kolorowe naklejki ze skrzydłami z powodzeniem „lądują” na szkolnych ścianach.

Na przykład takie – mega kolorowe:

Lub w trochę bardziej stonowanych kolorach:

Albo takie skrzydła – prawie całkiem anielskie:

Z informacji od naszych Klientów wiemy, że zdjęcia robią sobie wszyscy – nawet najmłodsi (dla których skrzydła dobrze jest przykleić niżej):

Można też ze skrzydłami sfotografować Najlepszego Nauczyciela lub sekretarkę szefa o anielskiej cierpliwości:

Jeśli zatem w Twojej szkole lub firmie jest kawałek wolnej ściany – umieść tam skrzydła – zyskasz i kolorową, interesującą dekorację i kreatywne miejsce do robienia pozytywnie motywujących zdjęć.

A skrzydła znajdziesz w naszym sklepie:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *