Zasady domu

utworzone przez |  15.10.2015 |  Naklejki na ścianę

Chyba w każdym domu są niepisane zasady domu. Co robimy, czego nie robimy, co lubimy a co nie…. Ale właśnie – dlaczego by tego nie spisać? Polecają to nawet psycholodzy rodzinni. A jak już spiszemy – to dlaczego by nie wywiesić tego w widocznym miejscu?

Wyjątkowa naklejka na ścianę z przepięknym przesłaniem – to bardzo często wybierany przez naszych Klientów wzór.

W tym domu jesteśmy szczerzy, popełniamy błędy. Przepraszamy, dajemy drugą szansę, miło spędzamy czas, przytulamy się jesteśmy cierpliwi. Wybaczamy, tworzymy wspomnienia, kochamy….

Możliwości jest mnóstwo – w zasadzie każda rodzina może wymyślić co innego, gdyż inne wartości są dla nich najważniejsze. Istotne jest jedno – umieszczamy nie tylko zakazy, ale i przywileje, przyjemności. Tak – zasady domu to nie tylko zakazy. Stąd w większości wzorów takie słowa jak “Kochamy”, “Przytulamy się” są pisane największymi literami. Bo to jest przecież najważniejsze.

…. Czy jednak na pewno?

Przy okazji i pod pretekstem zabawy w układanie tekstu do dekoracji – może warto usiąść w jeden z jesiennych wieczorów wspólnie całą rodziną i ustalić – co jest dla nas najważniejsze w życiu? Jakie wartości, jakie przyjemności, obowiązki. Może to, co my przyjmujemy za pewnik – jest mało istotne dla innych, ale za to oni zwracają uwagę na coś innego. I dlatego czasem ciężko się dogadać, są spięcia, ciche dni, pretensje… Może zamiast “sprzątamy codziennie” wyjdzie nam “przytulamy się codziennie”….

naklejka zestaw zasad

Kliknij aby kupić tą naklejkę

Po ustaleniu tekstu można go wydrukować, albo zamówić wielką naklejkę i umieścić w widocznym miejscu, na przykład w przedpokoju – tam, gdzie codziennie każdy przechodzi. Taka naklejka na ścianę to przy okazji wyjątkowa i oryginalna ozdoba, która ożywi i urozmaici każdą ścianę. Ten wzór dodatkowo podkreśli, jak bardzo ważna w waszym życiu i sercu jest rodzina. I nie ważne jaką czcionką zasady są napisane – czy prostą, czy też wyczarujesz totalny misz-masz:

naklejka zasady domu

Kliknij aby kupić w sklepie tą naklejkę

Co prawda najczęściej wybierany jest wzór pionowy, gdyż najlepiej prezentuje się w przedpokojach, ale zasady domu równie dobrze będą wyglądać w salonie w eleganckiej wersji poziomej:

naklejka w tym domu

Kliknij aby kupić tą naklejkę w sklepie

W domach, gdzie są dzieci dodatkowo będzie spełniała funkcje wychowawcze – zawsze, gdy malec coś przeskrobie będziecie mogli wspólnie odczytać zasady postępowania w waszym wspólnym domu i konsekwentnie się ich trzymać. To również wspaniała lekcja motywacji i cierpliwości dla dorosłych. Każdy, kto do Was przyjdzie, wiedząc co dla Was jest najistotniejsze – będzie mógł łatwiej dostosować się i trzymać Waszych zasad, a może i zapragnie stworzyć swoje własne postanowienia – na przykład do pokoju dziecięcego:

naklejka z zasadami pokoju

Kliknij aby kupić tą naklejkę w sklepie

To już tylko od Ciebie zależy, którą wersję naklejki wybierzesz i która stanie się Twoją własną listą zasad i postępowania – u nas wzorów jest całe mnóstwo.

zasady w tym domu

Kliknij aby kupić tą naklejkę w sklepie

Pamiętaj jednak, że możesz napisać swoje własne zasady domu – to może być świetna weekendowa zabawa z dziećmi, a my na ich podstawie zaprojektujemy dla Was idealną naklejkę na ścianę. Oprócz napisów możemy dodać jeszcze inne motywy, np. kwiaty, gwiazdy, serduszka, motyle. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia…

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytanie?

Nawiguj

Wybierz dekorację lub szablon
 

Pobierz teraz!
x

Dekorowanie Wnętrz Naklejkami Ściennymi

Poradnik 40 stron!

5 rzeczy, na które koniecznie należy zwrócić uwagę przy wyborze naklejki na ścianę
  • Urządzanie pomieszczeń
  • Wybór naklejki
  • Naklejki na zamówienie
  • Instrukcja naklejania

BEZPŁATNIE!

Chcesz otrzymać poradnik?