Zastosowanie drukowanych banerów w placówkach edukacyjnych

utworzone przez | 11.06.2023 | Inne, Naklejki do szkoły

Zarówno w szkołach jak i w przedszkolach do dekoracji różnych uroczystości często potrzebne są duże napisy czy kolorowe tła. Zastanawialiśmy się z naszymi Klientami – w jak najbardziej ekonomiczny sposób można sprawić, że napis będzie zarówno duży jak i kolorowy a jednocześnie niedrogi i możliwy do wielokrotnego zastosowania.

I tutaj z pomocą przyszło nam rozwiązanie znakomicie sprawdzające się w zastosowaniach reklamowych – kolorowe drukowane banery. Tak jak w przypadku banerów reklamowych – banery do szkoły i przedszkola drukowane są na mocnych tkaninach banerowych, które umożliwiają ich wielokrotne wykorzystanie, ale ponieważ produkt jest stosowany najczęściej we wnętrzach – do druku używamy wyłącznie farb ekologicznych.

Jest to istotne również z punktu widzenia ekonomicznego, ponieważ możliwość wielokrotnego zastosowania jest bardzo istotna przy podejmowaniu decyzji o zakupie.

W placówkach edukacyjnych w ciągu całego roku jest wiele różnych okazji, przy których dekoracje wykonane z banera świetnie się sprawdzą. Jak wiecie większość uroczystości jest cykliczna, więc baner można wykorzystać w następnym roku, jak też jeden baner można wykorzystać do kilku okazji.

Jakie treści mogą znaleźć się na banerach szkolnych i przedszkolnych?

Dokładnie wszystkie, które są potrzebne. Rozpoczynając od okazji typowo szkolnych: rozpoczęcia czy zakończenia roku szkolnego

 poprzez Dzień dziecka,  

dzień Rodziny

Na banerze można też wydrukować motyw bajkowy który pięknie posłuży jako tło do przedstawienia

lub oficjalnej Akademii z okazji ważnego święta

Baner to też dobry pomysł na tło do zdjęć w okazji urodzin

Ponieważ okazji i potrzeb jest bardzo wiele w każdej placówce to jak najbardziej jest możliwość zaprojektowania własnych treści i zamówić choćby jako reklamę placówki zapraszającą do zapisywania dzieci na kolejne rok

Jak wyglądają nasze banery? Zobacz filmik:


Podoba Ci się pomysł dekoracji szkolnych i przedszkolnych na banerze?

Sprawdź, jakie wzory są dostępne, lub zamów swój projekt

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *